Loading

Par mums

Par Mums

Untitled

SIA “Auto59” galvenokārt apkalpo un remontē “Volvo” markas automašīnas, kā arī specializējas citu vieglo un mikroautobusu transporta apkalpošanā. Autoserviss apkalpo lielāko daļu no vadošo ražotāju auto markām. Piedāvājam servisa pakalpojumus visām automašīnām. Servisa darbi tiek veikti pēc ražotāju vadlīnijām un standartiem, izmantojot atbilstošas diagnostikas iekārtas, instrumentus un rezerves daļas par visizdevīgākajiem nosacījumiem – neatkarīgi no auto vecuma, nobraukuma, iegādes vietas vai remonta apjoma.

Mūsu lepnums ir profesionāla darbinieku komanda, kura savu pieredzi uzkrājusi ilggadēji darbojoties auto remonta nozarē.

Remonta procesā izmantojam kvalitatīvu diagnostikas aparatūru un instrumentus, piedāvājam gan oriģinālas, gan augstas kvalitātes analogā segmenta rezerves daļas.

““Caura riepa, motors niķojas, vai automašīna iekļuvusi ceļu satiksmes negadījumā un vajadzīgs eksperta padoms, vai vienkārši ir vajadzīga Tehniskā Apkope.” – Ļaujiet mums būt jūsu automašīnas ģimenes ārstam, kas palīdzēs ikvienā situācijā.

Nepieciešama palīdzība ar automašīnu?

Zvaniet: 29426717

KONTAKTĒTIES